Dom

Shenzhen Ruiyu Technology Co., Ltd Wycieczka po fabryce

Chiny Shenzhen Ruiyu Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen Ruiyu Technology Co., Ltd Certyfikaty
Mamy ponad 8-letnią współpracę z RUIYU Tech, która jest jednym z najlepszych dostawców adapterów, które możemy WIERZYĆ. MAY International z USA

—— TRVOR JAMES

W RUIYU Tech znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz i co naprawdę chcesz kupić. Jakość i ceny są znacznie lepsze! Mikro Tech z UE

—— Mark Harding

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  RUIYU Technology ma ponad 10-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji adapterów. Mamy ponad 10.000 metrów kwadratowych miejsca pracy i magazynu, mamy ponad 400 pracowników pierwszego kontaktu, i zbudowaliśmy 10 linii produkcyjnych i 2 linie produkcyjne SEMI-AUTO, mamy morden urządzenia produkcyjne i instrumenty testujące. Nasza dzienna zdolność produkcyjna wynosi ponad 35 000 - 50 000 sztuk, a nasz czas realizacji to 15-20 dni po otrzymaniu potwierdzonego zamówienia.

  W międzyczasie, aby upewnić się, że wszystkie adaptery muszą spełniać nasze wysokie standardy jakości, mamy około 30 pracowników QA / QC do sprawdzenia i przetestowania każdego adaptera, aby spełnić wymagania jakościowe na każdym etapie produkcji, i musieli zanotować wartość i zachować prodcution powracając na kilka lat do śledzenia.

  Ściśle podążamy za ISO9001 i naszym SOP, aby wszystkie adaptery przeszły czterokrotne testy przed pakowaniem i wysyłaniem adapterów.

  W ciągu minionych 10 lat zaprojektowaliśmy i opracowaliśmy adaptery o mocy 3-150 watów, zasilacze impulsowe, ładowarki samochodowe, szybkie ładowarki mobilne i sterowniki LED, nasze adaptery posiadają uniwersalne certyfikaty bezpieczeństwa, takie jak UL CUL FCC CE GS CCC PSE KC SAA itp., a nasze adaptery zostały sprzedane do ponad 50 krajów na świecie. Zawsze dotrzymujemy obietnicy dla wszystkich klientów z całego świata: wysokiej jakości satandard i najlepsza usługa powinna sprawić, że wygrywamy, by wygrać współpracę!

  Nasza linia produkcyjna:

  Produkcja SMT:

  Testowanie ATE

 • OEM / ODM
  Technologia RUIYU w Chinach jest adapterem produkującym zasilacz impulsowy i została założona w 2010 roku. Założyciel i zespół R / D mają ponad 20 lat projektowania i produkcji adapterów. Zaprojektowaliśmy i dostarczyliśmy wszelkiego rodzaju adaptery, aby spełnić wszystkie potrzeby klientów z wysoką jakością i dobre ceny.

  Nasze adaptery mają pełne napięcie wejściowe 100-240V, które może sprostać światowemu rynkowi i uzyskać uniwersalne certyfikaty bezpieczeństwa i standardy bezpieczeństwa.

  Oferujemy wszystkie rodzaje OEM i ODM accoding do potrzeb klientów i trend na rynku.

  Dzięki naszym effors i dobrej jakości adapter, mamy wielu znanych klientów na świecie.

  Zawsze koncentrujemy się na jakości i usługach, mamy nadzieję i utrzymamy długofalowe partnerstwo biznesowe z klientami pochodzącymi z całego świata i nawiązujemy współpracę przynoszącą korzyści.

 • R & D
  Zespół R & D jest sercem naszej firmy. Nasz zespół ds. Badań i rozwoju ma około 20 wykwalifikowanych i zaangażowanych inżynierów, którzy mają ponad 10 - 20 lat doświadczenia w projektowaniu i opracowywaniu adapterów. Aby zaspokoić wszystkie potrzeby klientów, nasz zespół R & D stale zwiększa swój rozwój technologiczny i rozwój wydajność poprzez wprowadzenie nowej technologii do procesu produkcyjnego w celu poprawy jakości i zwiększenia poziomu technologii produktu.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Ruiyu Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Jameszhang

Tel: 0086-755-27101586 /13728602272

Faks: 86-755-23428774

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)